הגדלת הדירות בישראל - אלעד עדן

איך ניתן להגדיל את מלאי הדירות בישראל?

Posted by

מחירי הנדל"ן בישראל עלו בשיעור ניכר בשנים האחרונות ורבים מתקשים כיום לרכוש דירה למגורים בגלל המחירים הגבוהים. ממשלת ישראל פועלת במרץ כדי לשנות את המצב ומנסה להגדיל את היצע הדירות על מנת להוזיל את מחירי הנדל"ן למגורים, וגם יזמי נדל"ן מרחיבים את היקף פעילותם על מנת להתמודד עם הביקוש הרב לדירות. אלעד עדן, בעל ניסיון עשיר וותק בענף הנדל"ן המסחרי ויזמות הפינטק מציע פתרון יעיל ומתקדם להגדלת מלאי הדירות בישראל באמצעות הסבת מבנים מסחריים ליחידות דיור למגורים.

הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים – הפתרון היעיל ביותר

office-worker-1149557_640

אלעד עדן, יזם מצליח בתחום הנדל"ן המסחרי ויזמות הפינטק, מציע פתרון מוכח להגדלת היצע הדירות בישראל באמצעות הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים. הפתרון היעיל מאפשר להגדיל את מלאי הדירות במהירות גבוהה יחסית. יש לזכור כי בנייה חדשה לוקחת זמן רב, לכן מאמצי הממשלה ליזום התחלות בנייה בכל הארץ אכן חשובות, אך הפתרון של שר האוצר ושל ראש הממשלה ייקח עוד שנים רבות. לעומת זאת, הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים מאפשר להגדיל במהירות את מלאי הדירות.

גידול מהיר במלאי הדירות בישראל

שר האוצר מקדם במלוא הכוח את פרויקט תוכנית למשתכן, ובמקביל גם משרד האוצר מקדם פתרונות נוספים על מנת להגדיל את מלאי הדירות בישראל. כיום ניתן להסב לצורכי מגורים נדל"ן מסחרי העומד שומם. חשוב לציין כי רוב המבנים של הנדל"ן המסחרי ממוקמים במיקומים אטרקטיביים במרכזי הערים, לכן אופציה זו אותה מציע איש הנדל"ן המנוסה אלעד עדן נחשבת לפתרון מתקדם וחדשני כדי להקל על צעירים, על עולים חדשים ועל משפחות רבות בארץ.

במקום להמתין שנים ארוכות לאישורי בנייה ולסיום הפרויקט, ניתן להסב במהירות גבוהה את הנדל"ן המסחרי לדירות בגדלים שונים – בעיקר למיקרו דירות שצעירים רבים מעוניינים לשכור ולרכוש.