פרויקט זבוטינסקי של אלעד עדן

אלעד עדן מציג את פרויקט דירות מיקרו סטודיו Micro-Tlv

Posted by

הפתרון למחיר השכירות בתל אביב – דירת מיקרו סטודיו

יש מספר דרכים איך לדלג על מחירי השכירות הגבוהים במרכז העיר תל אביב בימים אלו – אחת מהן היא לגור בדירת מיקרו סטודיו. אם האפשרות הזו נשמעת עבורכם כאופציה טובה, מעבר למתחם דירות הסטודיו אשר מקים היזם אלעד עדן תאפשר נחיתה רכה ללא צורך במעבר הריהוט והציוד שלכם והפחתה משמעותית בסופו של דבר של ההוצאות החודשיות.

האם מיקרו סטודיו הוא הפתרון הבא
אלעד עדן יוזם הקמת פרויקט מיקרו דירות סטודיו חדש של 28 מיקרו סטודיו

אלעד עדן מקים בימים אלו פרויקט של 28 דירות סטודיו במתחם בלב העיר תל אביב.

הבניין יכלול חצר משותפת עם ריהוט וחנייה לאופניים וקטנועים, שכר דירה נמוך כל כך שמזה שנים לא זוכרים שכר דירה כה נמוך בעיר. אלעד עדן מספר כי עיצוב הדירות מתבסס על עיצוב של חברת עיצוב הידועה. עוד מוסיף אלעד עדן כי

"הייתי נרגש לראות כי שימוש בריהוט פונקציונלי מאפשר תחושת מרחב גדולה משמעותית מעבר לגודל הדירה."

Micro Tel Aviv מתחם דירות מיקרו סטודיו חדש
בניין מיקרו תל אביב Micro TLV של עדן

נראה כי ציטוט זה מסכם את הקונספט העומד מאחורי מתחם דירות הסטודיו של עדן

 

מבנה מיקרו סטודיו

מיקרו הדירות הינן בגודל חדר ממוצע של בית מלון, אך מאפשרות שימושיות גבוהה בהרבה הודות לשימוש בריהוט פונקציונאלי רב שימושי, תאורה רבה, צבעים חמים, ושימוש בפריטים עיצוביים שמעניקים ייחודיות גם לדירת מיקרו סטודיו יחד עם זאת שמירה על שטח מטבח ראוי ואמצעי בישול סטנדרטיים לצעירים במקביל המתחם מאובזר בחדר כביסה מאובזר היטב. אלעד עדן מוסיף ואומר כי

" רק בגלל שאתה מתגורר בדירת מיקרו סטודיו לא אומר שאתה אוהב לבשל פחות, וכשיש לך פחות בגדים אתה עושה יותר כביסה"

דוגמא לחלל דירה של מיקרו tLV

הקהילתיות היא מרכיב חשוב בראייתו של עדן לאפשר את אורח החיים המינימליסטי החדש, זהו מרכיב חשוב ועיקרי ואפשר לראות אותו גם במתחמי עבודה שיתופיים רבים. כל המתחם נבנה בראייה קהילתית, על גג הבניין יהיה מתחם פאטיו גדול ממנו אפשר יהיה לראות את הנוף של העיר, לובי מרוכז עם ספות ישיבה שימשו גם כמתחם עבודה משותף. במקביל עדן מארגן שיתוף פעולה עם אמנים צעירים שהיצירות שלהם יוצגו על קירות המתחם וכן נבחנת האפשרות להקים גם חדר כושר שיתופי במרתף הבניין.

שיתוף פעולה

עיריית תל אביב התומכת בתוכניות המשלבות דיור בר השגה מזה זמן רב, הביעה תמיכה רבה בתוכניות המאפשרות לשלב גם שכר דירה לדיור בר השגה, ופרויקט Micro TLV – מיקרו תל אביב, יאפשר מגורים גם במחירים השוים לכל נפש.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *