אלעד עדן עסקים

ארה"ב תסייע לחברות פינטק מישראל שעוסקות בחוזים עתידיים

Posted by

18 חברות פינ-טק ישראליות השתתפו בכנס טכנולוגיות פיננסיות שהתקיים באטלנטה, ויוכלו לקבל ייעוץ ברשות האמריקאית לפיקוח על חוזים עתידיים, הנקראים גם: CFTC.

coins-948603_640"הרשות האמריקאית הקימה מנגנון ייעוץ בניו יורק לחברות בתחום הטכנולוגיות הפיננסיות המבקשות להציע מוצרים לשוק החוזים העתידיים", מסביר אלעד עדן, מומחה בתחום הפינטק בישראל, "ההדרכה שתינתן במסגרת זו תאפשר לחברות הסטארטאפ לפתח מוצרים בכפיפות לתקנות בשוק זה."

לפי אלעד עדן, הכנס דן בשאלות מרכזיות בתחום הפינטק – טכנולוגיות המאפשרות העברה בטוחה, יעילה ומהירה של תשלומים בין מוסדות פיננסיים לחברות אשראי וסוחרים שונים.

בנוסף, נידונו נושאים שונים כמו: ביטחון תשלומים וטכנולוגיות מפני הונאות ופשעי סייבר, תהליך אימוץ טכנולוגיות על ידי חברות ומוסדות וכיצד יתפתח הפיקוח על מערכות התשלומים והטכנולוגיות החדשות, שלמעשה דוחקות את הבנקים והופכות אותם ללא רלוונטיים.

אלעד עדן - מומחה בתחום יזמות פינטק
אלעד עדן – מומחה בתחום יזמות פינטק

להערכתו של עדן, יותר מ-100 חברות ישראליות הפועלות בתחום הפינטק השתתפו באירוע.

"הכנס למעשה איפשר לחברות הישראליות להציג את המוצרים שלהן בפני כל אורחי הכנס ולקיים פגישות עם בכירים בתעשייה ונציגי בנקים שונים."

אלעד עדן, בעל וותק רב ביזמות פינטק מאמין כי הבנקאות הדיגיטלית היא בהחלט הדבר הבא בעולם ובישראל בפרט. יחד עם זאת, ישראל משקיעה מאמצים רבים כדי לפתח תחום זה לכלל האוכלוסיות ולהטמיע את השירותים הדיגיטליים אצל כולם.