דירות מיקרו - אלעד עדן

דירות מיקרו: הלהיט החדש בתחום הנדל"ן

Posted by

הסרטונים שמציגים את הדירות הללו באינטרנט הופכים מהר מאוד לוויראליים, ועובדה זו רק מוכיחה את הרלוונטיות ואת היעילות הרבה שלהן עבור האנשים בימינו. דירות מיקרו מהוות את הפתרון המושלם לאדם היחיד והצעיר המחפש פתרון מגורים.

כך, הדירות הללו הפכו לאפיק השקעות משתלם ביותר עבור יזמים מתחילים ומנוסים כאחד. לדירות אלו יש יתרון ענק: עלויות התחזוקה שלהן נמוכות ביותר, מה שמאפשר לקבל את הרווח הנקי ביותר. אלעד עדן זיהה את ההזדמנות הזו לפני זמן מה, וכיום הוא פועל במרץ על מנת לפתח אותה גם בארץ.

סיבות נוספות לכך שדירות מיקרו הן להיט חדש בנדל"ן

דירות מיקרו מאפשרות לכל אדם להתגורר בסביבה קטנה ביותר מבחינת מטרים רבועים, אך עדיין לספק את כל הצרכים הבסיסיים הדרושים על מנת להתקיים בצורה נוחה ונעימה – חדר אמבטיה, מטבחון וכן הלאה.

יתרונות של דירות מיקרו

היעילות של הדירות הללו מתאפשרת, בין השאר, בזכות הפתרונות היעילים המסופקים על ידי יצרני הריהוט השונים, המאפשרים ליצור פתרונות הכוללים מספר פונקציות (לדוגמא, מיטה נפתחת שאפשר לסגור במהלך היום ולנצל את השטח הפתוח) ניתן לומר שהרעיון שמאחורי דירות המיקרו מגיע מהערים הגדולות שבמזרח הרחוק, בהן תמיד יש מחסור בדירות ואנשים רבים מתגוררים על שטחים של 5 מ"ר בלבד.

פתרונות אלה קיימים כיום ברמה מסוימת גם בתל אביב, ויזמים רבים, אלעד עדן ביניהם, מאמינים שאלה שישכילו להרים את הכפפה יוכלו להרוויח.

כיצד ניתן להיכנס לתחום דירות המיקרו בנדל"ן?

כאמור, כיוון שדירות מיקרו הן קטנות מאוד מבחינת עלויות עבור מטר מרובע – מדובר ברכישות בסכומים קטנים יחסית ומשתלמות ביותר. כך, ניתן להיכנס לשותפות בפרויקט דיור גדול בפורמט דירות מיקרו (כגון מגורי סטודנטים באזורים סביב מוסדות הלימוד האקדמיים). מומלץ לעקוב אחרי הבלוגים של אלעד עדן על מנת להיות מעודכנים בהתפתחויות בתחום זה בארץ ובעולם.

צפו בדוגמא נהדרת לדירת מיקרו בניו יורק: