מחיר שפוי והוגן - מיקרו דירות

מה הקשר בין נדל"ן מסחרי למיקרו דירות?

Posted by

בישראל קיים נדל"ן מסחרי הנמצא לרוב במרכזי הערים הגדולות והמובילות, כאשר לעתים המבנים עומדים ריקים וללא כל שימוש, ולמעשה ניתן לנצל אותם לטובת הסבת ייעוד ממבנה מסחרי למגורים. אלעד עדן, בעל ותק וניסיון רב בתחום הנדל"ן המסחרי ויזמות פינטק, מציע פתרון מתקדם ויעיל לצעירים המחפשים מיקרו דירות בערים הגדולות, באמצעותו ניתן להשקיע במיזמים מלהיבים של הסבת מבני מסחר לדירות קטנות ומאובזרות היטב, בהתאמה לאורח החיים המודרני ולצורכי הצעירים והדיירים המחפשים פתרונות דיור אטרקטיביים במחירים סבירים.

ביקוש רב למיקרו דירות

מחיר שפוי והוגן - מיקרו דירות
מחיר שפוי והוגן – מיקרו דירות

צעירים רבים בכל הארץ מתמודדים עם מציאות מורכבת ועם קושי למצוא דירות למגורים במיקומים מרכזיים ובמחירים שפויים. יוקר המחיה משפיע על כולנו, וצעירים שרוצים לגור לבד מחפשים דירות קטנות שיאפשרו להם להגשים חלום ולא לבזבז את כל המשכורת על שכר דירה. עם זאת, יזמי הנדל"ן משקיעים בעיקר בדירות גדולות ונוצצות שמחירן גבוה, ונוצר מצב בו כמעט לא ניתן למצוא דירות קטנות המתאימות לצעירים.

אלעד עדן, המתמחה בנדל"ן מסחרי, מצא את הפתרון המושלם לצעירים. באמצעות הסבת נדל"ן מסחרי לצורכי מגורים אפשר להקים במבנה עשרות יחידות של מיקרו דירות ולסייע לצעירים לגור במרכז הארץ במחיר שפוי והוגן, ולמעשה – כל הצדדים מרוויחים.

הסבת נדל"ן מסחרי למגורים

כאמור, אלעד עדן מציע פרויקטים אטרקטיביים של הסבת נדל"ן מסחרי למיקרו דירות, כך הצעירים יכולים לגור בנוחות במרכזי הערים המובילות בארץ בלי להתפשר על מיקום, על נוחות ועל מרחב מחיה. יש שלל מבנים מסחריים שעומדים שוממים וללא כל שימוש, אותם ניתן להסב בהתאם לחוק לצורכי מגורים, כאשר במבנה המסחרי ניתן להקים עשרות מיקרו דירות ולהשכיר אותן לצעירים. כך למעשה מסייעים למצוקת הדיור הקשה ומאפשרים לצעירים לגור בדירות נוחות, במיקום מרכזי ובעלויות שכר דירה שהצעירים יכולים לשאת.