הגיע הזמן "לחשב כיוון מחדש"

מענה אמיתי לצרכי הסטודנטים וחסכון כלכלי: יתרונות מגורים במיקרו דירות

Posted by

הגיע הזמן "לחשב כיוון מחדש"

מכירים את התחושה הזאת שמתחילה בסיבוב שגרתי בחנות של איקאה, כשאחד החדרים הקטנים והמתוקים קורץ לכם ומזמין אתכם לגור בו? לא פלא, דירות מיקרו הן הצעקה האחרונה של עולם הנדל"ן, והדרך הטובה ביותר להתמודד עם הביקוש הגבוה לעומת ההיצע ועם המחירים האסטרונומיים.

אז אם אתם מעוניינים לצמצם הוצאות בשנים הסטודנטיאליות, ולא בא לך לחלוק קורת גג עם שותפים זרים, לאלעד עדן – יזם נדל"ן מנוסה ומייסד חברת "עדן גרופ" יש פתרון אולטימטיבי. קוראים לזה דירות מיקרו.

מה זה דירות מיקרו וכיצד חיים בהן?

דירות מיקרו נועדו לנצל בצורה מיטבית את השטח העומד בפני הדייר, שזה אומר חשיבה הנדסית מתקדמת, אלמנטים שנתלים על הקירות ונשלפים בקלות בהתאם הצורך, ועוד דרכים יעילות ביותר להשיג את המיטב במינימום מרחב. המטרה של הדירות היא להעניק מענה לכל צרכי החיים: מיטה, שולחן, כיסא (לרוב נשלף), מקומות אחסון (משולבים עם פרטי ריהוט אחרים), כלים סניטריים ואבזור מטבח מינימלי. כך אפשר לעבוד, ללמוד, לישון בדירה הזו ולרוב גם לארח חבר אחד או שניים.

יתרונות של דירות מיקרו

היתרונות המובהקים ביותר של דירות מיקרו על פי אלעד עדן

לדירות מיקרו יש יתרונות רבים גם מבחינה כלכלית וגם מהבחינה הפרקטית. מבחינה כלכלית קל מאוד לרכוש דירה כזאת, ורבים יסכימו שעדיף לגור בשטח ששייך להם ושאינו מושכר. אלעד עדן ממליץ להשקיע כבר בתחילת הדרך בנדל"ן, וכמה שיותר מוקדם, גם אם מדובר בנכס "קטן".

השטח הקטן מצמצם את ההוצאות החודשיות של הארנונה, כך שאפשר גם לגור בעיר שנחשבת ליקרה אבל לא לשלם הון עתק על ההוצאות. מהבחינה הפרקטית לדירה קטנה יש שטח קטן ולכן התחזוקה קלה יותר, מבחינת ניקיונות למשל. ולשאלת מקומות האחסון, המרחב מאפשר לאגור פחות. פתרון מושלם לאנשים צעירים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *