סטארטאפ - אלעד עדן

5 צעדים ראשונים שיש לבצע כסטארטאפיסט

Posted by

business-1839191_640

האם יש לכם רעיון מעולה לסטארטאפ ואתם כבר מדמיינים את ההצלחה ואת האקזיט עליו כולם ידברו בקרוב? ובכן, כדי להגשים את החלום שלכם ועל מנת להגדיל את הסיכויים להצלחה כדאי לכם לקרוא מה אלעד עדן, המתמחה בנדל"ן מסחרי וביזמות פינטק, יכול להציע לכם מניסיונו. לפניכם 5 צעדים ראשונים חשובים שיסייעו לכם להקים את הסטארטאפ שלכם ולהצליח.

בדיקת פטנט

הצעד הראשון, עוד לפני שאתם משקיעים בהקמת חברת סטארטאפ חדשה, הוא לבדוק האם יש פטנט רשום על הרעיון שלכם או שמא יש פטנטים דומים. בדיקה מקדימה תסייע לכם להימנע מטעויות מביכות ובעיקר מהפסד כספי.

פוטנציאל עסקי

כבר לא קשה להכנס לעולם ההשקעות בנדל"ן

הצעד השני שיש לבצע כסטארטאפיסט הוא בדיקת הפוטנציאל של הרעיון העסקי העומד מאחורי החברה. אם יש לכם רעיון למוצר חדש ומהפכני, עליכם לבדוק את השוק כדי לוודא שקיים ביקוש למוצר או לשירות שאתם רוצים לפתח ולמכור בשווקים. חשוב לבדוק האם יש מוצרים דומים, מהי עלותם והאם כדאי להקים חברה חדשה באמצעות בדיקת הפוטנציאל העסקי. אלעד עדן, יזם פינטק מצליח המתמחה גם בנדל"ן מסחרי, מציע לכם לבדוק את הפוטנציאל העסקי בעזרת אנשי מקצוע מנוסים.

השקעה כספית נדרשת

כדי להקים סטארטאפ עליכם להשקיע זמן ומשאבים, יש לשכור משרד במיקום אטרקטיבי, לרכוש ציוד כמו מחשבים, מדפסות וכדומה, יש לגייס כוח אדם מיומן ועוד. ההשקעה עשויה להתגלות כיקרה ואם אין בידכם הכסף הנדרש עליכם להיות יצירתיים כדי להגשים את החלום שלכם.

תכנית עסקית

כדי להגשים את חלום הסטארטאפ שלכם יש להכין תכנית עסקית מפורטת באופן מקצועי ונכון. תכנית עסקית מאפשרת לכם להגדיר את המשאבים הנדרשים להקמת העסק ולפיתוח המוצר, לתכנן תזרים מזומנים, רשימת ציוד, עלויות ודרכי שיווק ועוד.

גיוס הון

הקמת סטארטאפ מחייבת אתכם לגייס את ההון הנדרש בהתאם לתכנית העסקית. אלעד עדן, יזם פינטק מצליח, מעיד מניסיונו כי גיוס ההון נחשב לחלק מרכזי וקריטי כדי להגשים את חלום הסטארטאפ.